Start I O Galerii I Kupuj w E-sklepie I Wystawy I Kontakt & Dojazd

Warsztaty Ceramiczne - Galeria Anart pod Ślężą

 

Warsztaty Ceramiczne - Galeria Anart w Białej dzwoń 603954321


WARSZTATY CERAMICZNE I MALARSTWA OLEJNEGO

 

O Artyście I Ceramika I Assemblage I Malarstwo


warsztaty ceramiczne - pod ślężą

Warsztaty Ceramiczne
Zapraszam Wszystkich nie zależnie od wieku, na przygodę z gliną. Warsztaty są otwarte dla osób z każdym stopniem zaawansowania. W miłej relaksującej atmosferze odkrywamy tajemnice jednego z najstarszych materiałów Świata. Poprzez ugniatanie, lepienie, projektowanie, zdobienie i wypalanie poznajemy tajniki ceramicznego rzemiosła. Kontakt z gliną daje nam możliwość dowiedzenia się czegoś ciekawego nie tylko o materiale ale również o nas samych - naszym indywidualnym stylu kreowania, upodobaniach do pewnych kolorów, kształtów i unikalnej dla każdego artystycznej ekspresji. Dla dzieci to prawdziwa frajda, pretekst do samoekspresji, dla dorosłych często sposób na relax i ucieczka od codziennych zmagan.

Warsztaty Malarstwa Olejnego
Moje warsztaty dają zainteresowanym możliwość zapoznania się z techniką malarstwa olejneg na płótnie. W okresie późno wiosennym i letnim wychodzimy w plener na łono natury. Warsztaty odbywają się w malowniczym Parku Krajobrazowym u podnóża Ślęży.
W zimie kontemplujemy i uczymy się malarstwa we wnątrz studia Anart.

Zapraszam do wzięcia udziału w warsztatach dzieci i młodzież, dorosłych - grupy lub indywidualnie.
Po więcej informacji dzwoń:

Anna Sztucka
603 954 321

Warsztaty Ceramiczne - Galeria Anart pod Ślężą Warsztaty Ceramiczne - Galeria Anart pod Ślężą Warsztaty Ceramiczne - Galeria Anart pod Ślężą Warsztaty Ceramiczne - Galeria Anart pod Ślężą


Studio i Galeria Anart
Biała 22, 58-124 Marcinowice
Telefon: 603 954 321
copyright © wszystkie prawa zastrzeżone